Damskie klapki Crocs sandały chodaki Classic platform 206750-2Y2
Opis
Damskie klapki Crocs sandały chodaki Classic platform
Crocs Classic Platform Clog to nowoczesna wersja kultowego modelu, stworzona z myślą o kobietach, które chcą połączyć wygodę z modnym wyglądem. Podwyższona podeszwa nadaje całości wyrazistego charakteru i subtelnie wydłuża sylwetkę, dzięki czemu chodaki świetnie uzupełniają codzienne oraz miejskie stylizacje.
Lekka konstrukcja wykonana z elastycznego materiału Croslite™ zapewnia komfort noszenia i wygodne dopasowanie do stopy przez cały dzień. Obrotowy pasek na pięcie poprawia stabilność i zwiększa wygodę użytkowania.
Liczne otwory wentylacyjne wspierają naturalną cyrkulację powietrza, a szybkoschnący materiał sprawia, że model doskonale sprawdza się również podczas letnich aktywności i w kontakcie z wodą. Możliwość personalizacji przypinkami Jibbitz™ pozwala stworzyć własny, unikalny styl.
Chodaki są łatwe w czyszczeniu, odporne na wilgoć i dostępne w wielu wariantach kolorystycznych, dzięki czemu stanowią praktyczny i modny wybór na co dzień.
Szczegóły:
- Podwyższona podeszwa o wysokości ok. 41 mm.
- Lekka konstrukcja z materiału Croslite™.
- Obrotowy pasek na pięcie.
- Otwory wentylacyjne wspierające cyrkulację powietrza.
- Szybkoschnący i łatwy w czyszczeniu materiał.
- Przyjazne dla wody.
- Możliwość personalizacji przypinkami Jibbitz™.
- Nowoczesny design inspirowany klasycznym modelem Crocs.
- Idealne na lato i codzienne użytkowanie.
206750-2Y2

